Бременна съм

Бременна съм

Мнениеот Надя » 13 Юли 2014, 08:48

Ехо здравейте 2 години по-късно. С моето момче преодоляхме препятствията и вече сме на път да ставаме родители :D Чувството е невероятно! Моята бременност не беше планирана, но много ни сплути, сякаш сега сме други! Аз разбрах, че съм бременна когато ми закъсня 3 дена, реших да си направя тест и две чертички... Да си призная първоначално не изпитах чувство на радост, по-скоро се втрещих. Някъде час след това започнах да осъзнавам какво се случва и едва тогава започнах да се радвам. Сега сме много щастливи. Молим се всичко да е наред, защото съм в четвъртия месец. Още не съм решила при кой доктор ще раждам. Веднага спрях цигарите и таткото вече пуши на терасата. Изобщо цари разбирателство. И двамата караме 25 г. Ще ставам мама на 25г. :D Дано да се справя :?
Аватар
Надя
Потребител

Advertisement

Сподели:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter Share on Google+ Google+

Re: Бременна съм

Мнениеот Сиска » 13 Юли 2014, 08:53

Моля помогнете. Не ми се четат сумати мнения. тестът за бременост отчита ли 5 дни след секс? :cry:
Аватар
Сиска
Нов

Мнениеот Tedy » 13 Юли 2014, 10:35

Сиска, аз знам за blue dream/БЛУ ДРИЙМ/, Presto i Sure check. Блу дрийм и престо могат да засекат бременност след седмия ден след зачеването. Sure check го дават един ден след закъснението. Ти за колко чертички се молиш?
Аватар
Tedy
Редовен потребител

Images: 121

Мнениеот Сиска » 13 Юли 2014, 10:45

Много благодаряяяя! Две!
Аватар
Сиска
Нов

Мнениеот Vale » 21 Юли 2014, 16:57

Да се похваля БРЕМЕННА СЪММММ уеуеуе :D
Vale
Нов

Мнениеот Надя » 28 Юли 2014, 21:24

Днес бяхме на доктор. За сега всико е наред, но не можахме да видим господин ли ще е госпожа ли :D Дано следващия път да се види.
Аватар
Надя
Потребител

Мнениеот romilla » 13 Сеп 2014, 09:57

И аз днес официално разбрах, че съм мама в шестата седмица. Доста тежичко е при мен. Нямам никакви сили, по цял ден ми е лошо, спи ми се, нямам желание за нищо. Да ви кажа по-трудно е отколкото си мислех, но като се сетя за малкото съкровище, което ще държа в ръце след девет месеца ми олеква. Всяка нощ ставам до тоалетна. Будя се и от болки или от прилошаване.. Дано сроко да премине.
romilla
Потребител

Назад към Бременност и бебета