Отрицателен тест при бременност

Re: Отрицателен тест при бременност

Мнениеот romilla » 22 Юли 2014, 10:53

много мило но не помага
romilla
Потребител

Advertisement

Сподели:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter Share on Google+ Google+

Мнениеот Сиска » 28 Юли 2014, 21:30

И аз да се включа на 13-ти си направих тест за ранна бременност беше отицателен. На 23-ти също. На 23-ти трябваше да ми дойде. Днес пет дни никакви прояснения..
Аватар
Сиска
Нов

Мнениеот Tedy » 28 Юли 2014, 21:36

Ами извинявай, че се опитах да помогна. Не си единствената, която страда. Представи си има много жени, който стоят и просълзени очакват да зърнат двете чертички. Трябва да не игнорираме болката на другите като поставяме нашата пред всичко. Прочети други форуми и виж колко жени се молят и надяват да станат майки. Недей така.
Аватар
Tedy
Редовен потребител

Images: 121

Мнениеот Сиска » 06 Авг 2014, 18:42

Ние продължаваме към опитите за следващия месец
Аватар
Сиска
Нов

Мнениеот romilla » 10 Авг 2014, 09:55

Съвзех се малко. Мъката замъглява погледа понякога. Чакаме с нетърпение резултата този месец. Тези дни трябва да ми дойде.
romilla
Потребител

Мнениеот ЕленаЖ » 11 Фев 2016, 20:19

Здравейте! Не знам дали има някой, който чете тук следи статии и т.н. За пръв път в живота си пиша във форум... Прочетох за темата днес. Искам да споделя с вас и моята история. Със съпруга ми правим опити за бебе. Не знам защо, но все не се получава. Миналият месец (Януари М. ми дойде на 14-ти). Като свърши си се отдавахме един на друг почти всеки ден по няколко пъти. Сега от известно време на сам ме мъчат някакви болки в кръста ниско долу, даже по целия гръб, имам чувството, че имам мускулна треска, закусвам (нещо което никога не се случва) и ако не хапна нещо ми се гади чак от глад. Става ми лошо от време на време, спи ми се АДСКИ МНОГО... абе все някакви гадории. По принцип нямам и идея как се изчислява овулацията, но мисля че съм чела, че е на около 14 дни ... Болките ми ниско долу и ту в единия яйчник, ту в другия и другите ми симптоми ме накараха да се направя тест - отрицателен. Казах си добре ще изчакам .. няколко дни преди време за другия ми М. пак - отрицателен. Снощи с мъжа ми правихме секс и забелязах, че май ми дойде. Отидох в банята и като му ревнах.......... чак и сега ми реве ама си поревах като дете паднало от люлка с глас...Днес отивам на работа и още от сутринта - нищо, все едно не ми е идвало изобщо... По принцип трябва да ми дойде днес по мои изчисления.... Пак си направих тест - отрицателен... е много ми писна. Направо толкова ми писна, а толкова много искам бебенце.... На съпругът ми сестра ми сега чака второ бебе и ми става много гадно...... Нито знам какъв друг тест да си направя, нито кога да си го направя. Болките в гърдите ми продължават, долу ниско също, днес едва стигнах до майка ми да я видя щях да припадна по улиците. Виеше ми се свят, абе ужасен Ужасон! Някой ако го прочете моля дайде някакъв акъл!
ЕленаЖ
Нов

Мнениеот Tedy » 10 Ное 2016, 14:25

Елена,
Трябва да спреш да мислиш за това. Става ти лошо и гърдите ти наедряват и те болят, защото не спираш да си мислиш, че искаш да си бременна. Отидете на почивка или започни да правиш нещо, което да те разсее, за да забравиш за бебенцето. Ще видиш, че след това ще стане!
Успех!
Аватар
Tedy
Редовен потребител

Images: 121

Предишна

Назад към Бременност и бебета